_edited.png

Choose your pricing plan

  • 1 Child, 2 Months

    162.50$
    Every month
    Pay for the program once a month for 2 months
    Valid for 2 months
    • Access to all class content for your child's grade level
    • Supplies for your child's class content
  • 2 siblings 2 months

    295$
    Every month
    Pay for the program once a month for 2 months
    Valid for 2 months
    • All of the supplies
    • Access to all class content for each child's grade level
  • 3 siblings, 2 months

    417.50$
     
    Valid for 2 months
    • All supplies for each child
    • Access to all class content for each child's grade level
  • 4 Siblings, 2 months

    577.50$
    Every month
    Pay for the program once a month for 2 months
    Valid for 2 months
    • All Supplies for each child
    • Access to all class content for each child's grade level